Güncel Duyurular Burada Yer Alacak.
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Aldığım temayı daha sonra baska bir tema ile değiştirebilir miyim ?
Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır sonradan lisans ve tema değişmemektedir.
Kredikartı ile satın alabilir miyim? Taksit imkanı var mı ?
Ürünlerimizi Kredi Kartnız ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Kredi Kartı Olarak İşaretleyin. Bonus , Cardfinans, Maximum, World ve Paraf Kartlarına 9 Taksit İmkanı vardır. Taksit Sayısına ve Taksit yapılacak karta göre %1 ile %1.7 arasında komisyon alınmaktadır.
Her yıl ödeme yapmam gerekiyor mu?
Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık veya aylık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.
Web paketlerini kendi hostingimde / sunucumda barındırabilir miyim ?
Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir.Ayrıca Php Sürümünüz 5.6 olmalıdır. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz. Sistem Gereksinimleri ilgili hizmetin sayfasında yazmaktadır.
Satın aldığım ürünler ne kadar sürede teslim edilir ?
Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Hemen Sonra Teslim Alabilirsiniz Ödemelerimiz Tamamen Otomatik Onaylanmaktadır Ve siparişlerim Sayfasından İlgili Web Paketi Anlık İndirebilir Kurabilir/Kurdurabilirsiniz.
Satın aldığım web paketinin teslimatını nasıl yapıyorsunuz ?
Satın Aldığınız Web Paketinin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra tarafınıza mail olarak iletilir veya indirme linki iletilir. Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz.
Satın aldığımız web paketinin kurulumunu yapıyor musunuz ?
Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz.
Satın aldığımız web paketlerinde teknik destek sağlıyor musunuz?
Teslim edilen ürüne 1 (bir) yıl yazılım kaynaklı sorunlara ücretsiz destek sağlanmaktadır. Kullanıcı kaynaklı yaşanan sorunlar ÜCRET DAHİLİNDE çözüme kavuşturulmaktadır. Satın aldığınız yazılımlarda talep edeceğiniz özel düzenlemeler ÜCRETE TABİDİR. Her türlü soru ve sorunlarınızı Müşteri panelinizden Destek Talebi (ticket) oluşturarak iletebilirsiniz. . Web Paketlerimizde Sorunlarınızı Destek Talebi oluşturarak göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.
Satın aldığımız web paketlerini istediğimiz kadar domaine kurabiliyor muyuz ?
Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra veya Dosyalarını bilgisayarınıza indirdiğinizde, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Satın aldığım ürünlerde lisans değişikliği yapabilir miyim ?
Belirli şartlar ve koşullar altında lisans değişikliği durumu söz konusudur. İletişime geçebilirsiniz.
Web paketlerinde bulunan (copyright) yazısını silebilir miyiz?
Web Paketlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi silebilir, kendi linklerinizi koyabilirsiniz.
Web paketlerini havale/eft şeklinde satın alabilir miyim?
Web Paketlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır. Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir. Daha Sonra ödeme bildirim formundan veya info@webnimo.com Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.
Satın aldığım web paketlerine ek modül yapıyor musunuz?
Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi TEKLİF Formu aracılığı ile veya info@webnimo.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.
Sitem motorlarında çıkacak mı ?
Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur.google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder. Daha üst sıralarda çıkmak için; - Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.) - Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız. - Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz. - Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın