Güncel Duyurular Burada Yer Alacak.
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Webnimo akıllı bilişim hizmetleri 2018 yılının haziran ayında kuruldu. Profesyonel ekip ve profesyonel çalışma olanaklarımız ile öncelikle bulunduğumuz bölgede ve tüm türkiye'de profesyonel web yazılım firması olmayı hedefledik.

Webnimo akıllı bilişim hizmetleri olarak müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti kesinliği veriyor ve bunun daha fazla olması için mümkün derecede çaba göstermeye çalışıyoruz. Webnimo akıllı bilişim hizmetleri olarak çalışma alanlarımızı web tasarım, web yazılım, sosyal medya ve profesyonel video prodüksiyonuna yönelterek geniş çalışma alanları içerisinde profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz.

Kendi alanlarında profesyonel olan 12 kişilik dev kadromuz sizlere memnuniyet ve güler yüzle hizmet etmeyi prensip haline getirmiştir. Firmamız çalışma sahasında ve web dünyasında özgün bir imza atmak üzere tüm web dünyası sakinlerine mükemmel derecede hizmet sunmaya hazırdır. Hizmetimizi 7/24 aktif olan teknik destek ekibimiz ve satış öncesi destek ekibimiz ile süslendirerek yüzünüzü güldürmeye, sizleri memnun bırakmaya çalışıyoruz. .

Webnimo - smart web services hep birlikte gülüyoruz :) saygılarımızla!


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Webnimo olarak firmanızın dijital ortamdaki tüm ihtiyaçlarını çözebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Ekip olarak Web site tasarımı/yazılımı, Programlama, Kurumsal SEO, E-Ticaret ve Yönetilebilir içerik sistemlerinde uzmanız.
Yazılım Kodlama %100
Web Tasarım %100
Sosyal Medya Yönetimine %100
Seo Yönetimi %100
Wordpress %100
E-Ticaret Yönetimi %100
Grafik ve Logo Tasarım %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın